Кредитна спілка «Чернігівський кредит»
телефони: 0 (462) 95-84-40;
+380 50 465-40-52; +380 73 159-56-54
e-mail: chernigiv_credit@ukr.net
  facebookЩо таке кредитна спілка

Кредитна спілка — це неприбуткова організація, заснована фізичними особами, професійними спілками, їх об'єднаннями на кооперативних засадах з метою задоволення потреб її членів у взаємному кредитуванні та наданні фінансових послуг за рахунок об'єднаних грошових внесків членів кредитної спілки.

Щоб користуватися послугами кредитної спілки, необхідно стати її членом. Члени кредитної спілки є її співвласниками, а їхня кредитна спілка створюється для того, щоб задовольняти їхні потреби в фінансових послугах. Це обумовлює ряд переваг кредитної спілки перед іншими фінансовими установами:

Власність і форма управління

Члени кредитної спілки є її співвласниками й одночасно споживачами фінансових послуг. Управління кредитною спілкою відбувається за демократичним принципом — на загальних зборах спілки один член має один голос. Це дає можливість кожній людини, яка є членом кредитної спілки, впливати на її діяльність.

Неприбутковість діяльності

Кредитна спілка є неприбутковою організацією — кінцевою метою її діяльності є не отримання прибутку від наданих послуг.

Послуги, що надаються членам кредитної спілки, можуть приносити їй дохід, який використовується на статутну діяльність (зокрема, на зарплату працівників, закупівлю офісної техніки, паперу тощо). Тому надання послуг відбувається на рівні, максимально наближеному до собівартості.

Наближеність до споживачів послуг та індивідуальний підхід до їхніх потреб
Більшість кредитних спілок створюються в межах однієї адміністративно — територіальної одиниці (області, району), або на базі підприємств, професійних спілок, громадських чи релігійних
організацій.

Це дозволяє кредитній спілці мати індивідуальний підхід до кожного члена спілки, зокрема узгоджувати сприятливі графіки оплат суми кредиту («тіла кредиту») та процентів, підбирати строк депозитного вкладу тощо.

У кредитній спілці можна отримати консультацію щодо вартості тих чи інших фінансових послуг або щодо того, як правильно планувати бюджет своєї сім'ї, отримати допомогу у складанні бізнес-плану тощо.

Простота й якість продуктів

Фінансові продукти, які пропонують кредитні спілки, відрізняються простотою умов та якістю. У кредитній спілці Вам мають доступно розказати про умови отримання кредиту або вкладення коштів на депозит і розрахують дійсну вартість послуги.

Мікрокредитування

Кредитні спілки, на відміну від інших фінансових установ, охоче працюють з позичальниками, яким потрібно невеликі суми грошей, тобто надають мікрокредити. У селах — це чи не єдині джерела фінансування.

Прозорість

Кредитні спілки є відкритими фінансовими установами. Вони регулярно публікують свою річну фінансову звітність. Члени кредитної спілки мають право отримати інформацію про діяльність кредитної спілки.

Швидкість

Будьте обережні, не купуйтеся на занадто високі відсотки на Ваші внески (вклади)!

Ціна

Вартість послуг кредитної спілки на кредити можна встановити за допомогою нескладних розрахунків. В умовах кредитування кредитною спілкою не приховані відсотки, комісії, додаткові витрати тощо.

Будьте обережні, не купуйтеся на занадто високі відсотки на Ваші внески (вклади)!

Ідея кредитної кооперації виникла в середині XIX століття як спосіб фінансової взаємодопомоги в громадах у період серйозної банківської кризи. Засновником першої кредитної спілки вважають Фрідріха Вільгельма Райффайзена (Німеччина).

© Кредитна спілка «Чернігівський кредит» 2016-2017 р.